اخبار

موافقت حجتی با تداوم خرید تضمینی شیرخام

زمان ارسال: Sat 12:20موضوعات: Our newsانتشار یافته توسط : adminتعداد بازدید ها: 316
خرید در ۱۰ مرکز و ۷ استان انجام شده است.

وی با بیان اینکه همه شیرخام خریداری شده به شیرخشک تبدیل شده است، گفت: ما با تعدادی از کارخانجات قرارداد بستیم تا خامه‌ حاصل از شیرخام خریداری شده را به کره تبدیل کنند، ضمن اینکه این کار در برخی از کارخانجات در حال انجام است و امیدواریم با این اقدام بتوانیم بخشی از نیاز کشور به کره را تامین کنیم.

سلطانی در پاسخ به این پرسش که چه میزان از کره مورد نیاز کشور از این راه تامین خواهد شد؟ افزود: این بستگی به مقدار شیری دارد که دریافت می‌کنیم.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که خرید تضمینی شیرخام تا چه زمانی ادامه دارد؟ اضافه کرد: دو ماه نخست اجرای این طرح روز گذشته به پایان رسید، مذاکراتی انجام دادیم و وزیر جهادکشاورزی اجازه داده تا روند خرید تضمینی شیرخام ادامه پیدا کند، براین اساس، فعلا خرید تضمینی شیرخام تا تیرماه سال ۱۳۹۴ با همین قیمت ۱۴۴۰ تومان ادامه دارد.

مدیرعامل اتحادیه سراسری دامداران کشور در مورد افزایش قیمت نها‌ده‌های دامی نیز گفت: متاسفانه قیمت نهاده‌ها به طور مرتب در نوسان است و سه نهاده سبوس، یونجه و ذرت سیلویی افزایش قیمت زیادی داشته‌اند.

سلطانی افزود: بهای سبوس نسبت به قیمت تعیین شده برای آن، ۵۰ درصد افزایش یافته، ذرت سیلویی نسبت به سال گذشته با افزایش بهای ۱۰۰ درصدی مواجه بوده ضمن اینکه قیمت یونجه نیز بین ۱۱۰۰ تا ۱۲۰۰ تومان است.

به گزارش مهر، روز گذشته نیز رئیس سازمان مرکزی تعاون روستایی کشور با بیان اینکه بیش از ۹۰ درصه کره مورد نیاز کشور از طریق واردات تامین می شود، گفته بود: در نظر داریم از مازاد شیر خام خریداری شده به صورت تضمینی، برای تولید کره مورد نیاز کشور استفاده کنیم تا میزان واردات این محصول کاهش یابد.


 نظرات بازدید کنندگان
اطلاعات!

اطلاعات!

تاکنون هیچ کس نظری ارسال نکرده است , شما میتوانید با ارسال نظر خود اولین نفر باشید.
افزودن نظر
نام شما
توضیحات

موافقت حجتی با تداوم خرید تضمینی شیرخام  موافقت حجتی با تداوم خرید تضمینی شیرخام

http://www.mdoks.com/uploads/static/katalog/katalog-mobile-milking-machine1391.pdf

http://www.mdoks.com/uploads/static/katalog/(feed-crusher-itch)-fider112.pdf

بلوک پایین وسط - این متن آزمایشی است